Rodzaje apartamentów

Holiday Travel Center to firma, która gwarantuje Klubowiczom wakacje według ich preferencji. Sami tworzą swoją ofertę decydując, w jaki sposób chcą spędzić wakacje. Mogą zaoszczędzić usuwając z niej pewne świadczenia lub uatrakcyjnić wyjazd dodają je według własnych wymagań. Również dobór apartamentu zostawia się Klubowiczom. Przykłady wysokiej klasy mieszkań prezentuję poniżej.

  1. Apartament typu Studio

Powierzchnia – ok. 30 m2

Przeznaczony jest dla dwóch osób. Apartamenty typu Studio to zazwyczaj jednopokojowe pomieszczenie z aneksem kuchennym, balkonem lub tarasem. Wydzielona jest część sypialna jak i pokój dzienny. Każde Studio posiada hall oraz łazienkę z toaletą. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony oraz zaprojektowany tak, by móc wygodnie sporządzić posiłek i przekąski.

  1. Apartament z 1 sypialnią

Powierzchnia – ok. 45 m2

Posiada dwa pokoje idealne dla rodziny składającej się z maksymalnie czterech osób. Jedna sypialnia przeznaczona jest dla pary lub małżeństwa, pokój dzienny zawiera wydzieloną część sypialną dla dwóch kolejnych osób oraz część wypoczynkową. Apartament posiada również aneks kuchenny oraz łazienkę z toaletą. Wszystko to wpisuje się w bardzo wysoki standard.

  1. Apartament z 2 sypialniami

Powierzchnia – ok. 65 m2

W tym trzypokojowym apartamencie idealnie odnajdzie się sześcioosobowa rodzina lub grupa przyjaciół. Główna sypialnia jest typowa dla małżeństwa lub pary, kolejną może zamieszkiwać druga para lub stanowić pokój dziecięcy. Pokój dzienny również posiada część sypialną wydzieloną od części wypoczynkowej. Zawiera on także aneks kuchenny pozwalający wygodnie przygotować posiłki. W takim apartamencie znajduje się jedna lub dwie łazienki z toaletami. Całe mieszkanie jest dwu- lub trzykondygnacyjne, gdzie ostatnie piętro stanowi przestronny taras na dachu.

  1. Apartament z 3 sypialniami

Powierzchnia – powyżej 65 m2

Taki apartament przeznaczony jest dla rodziny lub grupy do ośmiu osób. Główna sypiania jest idealna dla pary lub małżeństwa. Kolejne dwie mogą również stanowić sypialnie dla par lub można z łatwością je przekształcić w pokoje dziecięce. Pokój dzienny posiada wydzieloną kolejną sypialnie, część wypoczynkową oraz aneks kuchenny. W apartamencie znajdują się dwie lub trzy łazienki z toaletami. Całe mieszkanie jest dwu- lub trzykondygnacyjne, gdzie ostatnie piętro stanowi przestronny taras na dachu. Ten model wysokiej klasy mieszkania często położony jest w wolnostojącej willi.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *