Marbella Beach Resort w Hiszpanii

Kochacie hiszpański temperament, gorące noce i unoszącą się aurę miłości? Marbella Beach Resort to idealny wybór na wyjazd dla osób poszukujących romantycznych scenerii morskiego wybrzeża. Nie trudno tu o przepiękny zachód słońca, wypoczywanie w cieniu palm i przejrzyste morze. Wyjedziemy stąd z bagażem wspaniałych wspomnień i nowych doświadczeń dla ciała i zmysłów. Zanim wrócimy do pracy po urlopach, pozwólmy sobie na chwilę niecodziennego krajobrazu.

Marbella Beach Resort

Marbella Beach Resort znajduje się w sercu Costa del Sol, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem polskich Klubowiczów. Sam ośrodek jest częścią ogromnej sieci hotelarskiej znanej na świecie pod nazwą Marriott. Dostajemy więc gwarancję bezpieczeństwa, komfortu, funkcjonalności i niezapomnianych wakacji.

Do wyboru mamy trzy typy apartamentów o wielkości od 80 m2 do 140 m2. Maksymalna ilość osób, które pomieści największy apartament to osiem. Każdy posiada marmurowe łazienki, których liczba odpowiada liczbie sypialni, wyposażone w wanny z natryskami lub jacuzzi z hydromasażem. W kuchni znajdują się nowoczesne urządzenia AGD oraz piękne zastawy. Komplet wypoczynkowy w salonie zapewnia wygodę w leniwe wieczory. Istnieje możliwość wypożyczenia filmów w recepcji. Każdy apartament posiada balkon z widokiem na przyległe ogrody.

Atrakcje Marbella Beach Resort

Sport to zdrowie, a granie w tenisa, piłkę nożną i siatkówkę w takim otoczeniu i klimacie to sama wakacyjna przyjemność! Marbella Beach Resort oferuje również dwa kryte i podgrzewane baseny, baseny odkryte oraz klub dla najmłodszych turystów. Centrum Fitness zapewnia codzienne zajęcia sportowe oraz udostępnia szereg sprzętów treningowych pod okiem instruktorów.

El Med to restauracja śródziemnomorska, która zaspokoi podniebienia amatorów tej kuchni. Również liczne bary przekąskowe tapas zadbają o nasze żołądki w trakcie wakacji. Osoby preferujące kuchnię amerykańską zapraszają Charlie’s Resto Bar lub Beachside Bar and Grille. Marbella Beach Resort to ośrodek na najwyższym poziomie komfortu. Wspaniały region Andaluzji, jego bogactwo historyczne i kulturowe oraz klimat śródziemnomorski sprawi, że wakacje w kompleksie z sieci Marriott spełnią wszelkie oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *