Kruger Park Lodge – Republika Południowej Afryki

Masz ochotę by na chwilę całkowicie zmienić otoczenie o oderwać się od rzeczywistości? Fascynuje się dzika Afryka pełna zwierząt, które możesz oglądać jedynie w telewizji i w niektórych zoo? Wybierz się w niezapomnianą podróż do Parku Narodowego Krugera i zostań na dłużej zauroczony fauną i florą odległego zakątka świata.

Wybierz się w podróż życia!

Park Narodowy Krugera to miejsce, gdzie zapomnisz o problemach dnia codziennego i szybkim tempie życia Zachodu. Zobaczysz prawdziwe dzikie oblicze Afryki. Jest to największy rezerwat przyrody w Afryce i drugi na świecie. Właśnie obok tego niesamowitego miejsca w 1989 roku postanowiono wybudować czterdzieści luksusowych willi stylizowanych na afrykańskie chaty. W 1992 roku otwarto przyległe pola golfowe. Stworzono tam idealne warunki dla zagranicznych turystów przyzwyczajonych do wysokiego standardu, którzy chcą zobaczyć niesamowite cuda przyrody. W roku 1999 oraz 2008 obiekt ten stał się ośrodkiem wakacyjnym RCI roku.

Najwyższy standard

Ośrodek został rozbudowany z czasem i w tej chwili posiada 230 willi krytych strzechą. Budynki posiadają od jednej do czterech sypialni i spełniają wymagania nawet najbardziej wybrednych odwiedzających. Ich urok dotyka każdego turystę. Każdy obiekt został wyposażony w telewizję satelitarną, grill na tarasie, a także kuchnię z pełnym wyposażeniem. Na terenie ośrodka znajdują się trzy baseny, boisko do siatkówki, pole golfowe z turniejami, restaurację oraz punkty obserwacyjne. Sale konferencyjne pomieszczą maksymalnie 40 osób.

Jeśli marzysz o niesamowitej przygodzie – jedź do Kruger Park Lodge. Poczujesz, że żyjesz. Staniesz oko w oko z dzikimi zwierzętami. Nie odmawiaj sobie takiej okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *