Holiday Travel Center – kim jesteśmy?

Holiday Travel Center (HTC) działa na polskim rynku już prawie 20 lat, kiedy dla przeciętnego Kowalskiego skróty AI czy HB były czarną magią. Wraz z nową firmą w Polsce pojawił się zachodni model wakacji zwany wieloletnim systemem klubowym, dzisiaj lepiej znany pod nazwą timesharing. Założycielem i Prezesem HTC jest Arkadiusz Olszowy, który przez wiele lat przebywając za granicą miał okazję zapoznać się z nową koncepcją wakacji. Przeniósł to rozwiązanie na polski grunt, gdzie oferował produkty najwyższej jakości, których gwarancją jest chociażby owocna współpraca firmy z najlepszymi ośrodkami wypoczynkowymi zrzeszonymi w światowych sieciach.

Timesharing – rewolucja w turystyce

Ta obcobrzmiąca nazwa to nic innego jak korzystanie z budynków lub pomieszczeń mieszkalnych (apartamentowców) w celach turystycznych. Umowa timesharingowa, zwana również umową o długoterminowy produkt wakacyjny, ma na celu nabycie nieruchomości, który dzielimy z innymi właścicielami. Nabywca uzyskuje prawo do użytkowania obiektu przez określony okres, co roku.

W prostych słowach – wynajmujesz dom lub apartament na dany okres czasu (tydzień, dwa tygodnie, miesiąc) przez konkretną ilość lat. Inne osoby wynajmują go w ten sam sposób na inny okres czasu i mają prawa do jego użytkowania na takich samych zasadach, co ty. Jest to model wakacji dla osób średniozamożnych, który powstał w latach sześćdziesiątych we Francji.

 

Holiday Travel Center współpracuje z pionierami w Europie

Na początku działalności HTC rozpoczęło współpracę z Dream Vacation Club, znanym klubem wakacyjnym. Kolejne obiekty, które miała w swojej ofercie prężnie rozwijająca się firma to apartamenty w austriackim zamku Schloss Grubhof. Ten budynek cieszył się ogromnym powodzeniem nie tylko z powodu swojej wyjątkowej historycznej aury, ale także ze względu na wymarzoną lokalizacje dla amatorów narciarstwa. W tej chwili z tej oferty korzysta ponad 100 rodzin za pośrednictwem Holiday Travel Center. Kolejnym strzałem w dziesiątkę był hiszpański klub Atlas, gdzie ponad 500 rodzin spędza swoje urlopy.

2004 rok przyniósł ze sobą współpracę z jednym z największych europejskich klubów – Club La Costa. Pracownicy HTC otrzymali gruntowne przeszkolenie w Hiszpanii oraz mieli okazję zwiedzić kluczowe ośrodki na Costa del Sol. Porozumienie z CLC pociągnęło za dobą dwa nowe produkty na rynku polskim: Discovery Club Plus (umowa na okres niecałych trzech lat) oaz Destination Club (umowa wieloletnia). Nowa oferta wprowadziła różnorodność na rynku wakacji timesharingowych i ośmieliła mniej zdecydowanych do wypróbowania tego typu wypoczynku.

Nowa współpraca z angielskim VIVA Club zawierała wszelkie dotychczasowe udogodnienia wypracowane na przestrzeni lat z innymi ośrodkami. Umowę można było zawrzeć na okres krótki lub długi. Polacy bardzo entuzjastycznie przyjęli angielski klub i po sześciu latach związało się z nim ponad tysiąc rodzin.

 

Oferty nie tylko z zagranicy

Wysoki standard zagranicznych klubów podniósł oczekiwania Polaków, co do wakacji w ich ojczystym kraju. Oczekiwali oferty godnej tych wszystkich, które proponowała firma HTC. Naprzeciw oczekiwaniom rodaków wyszedł Golden Vacation Club ze swoimi apartamentami w Zakopanem. Dzięki najwyższej jakości i ciągłemu rozwojowi, do naszej zimowej stolicy zjeżdżają się również turyści z różnych zakątków świata.

Firma Holiday Traver Center ma za sobą lata doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów, którzy co roku spędzają swoje wakacje w wygodnych apartamentach wśród ludzi ceniących komfort tak samo, jak oni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *