Gwarancje

Holiday Travel Center zapewnia Klubowiczom znacznie więcej gwarancji niż Biuro Podróży. Na pewno zastanawiacie się, dlaczego tak jest i na czym polegają konkretne gwarancje. Zamieszczam tu spis tego, co jest gwarantowane Klientom, aby niezdecydowane osoby mogły jeszcze raz przemyśleć swoją decyzję związaną z tegorocznymi wakacjami i zwrócić się do HTC po więcej informacji.

  1. Gwarancja wczesnej rezerwacji. W Biurze Podróży masz do wyboru okrojoną ofertę, która przygotowywana jest z reguły na konkretny sezon. Bieżąca oferta nie uwzględnia twoich preferencji i w praktyce wybierasz mniejsze zło. Nie masz możliwości zaplanowania wyjazdu z dużym wyprzedzeniem. Klubowicze w HTC mogą planować swoje wakacje nawet z roczną rezerwą.

  2. Gwarancja powrotu. Nie musisz obawiać się, że w trakcie wakacji zaskoczy cię wiadomość o upadłości Biura Podróży, z którym jesteś na wyjeździe. Holiday Travel Center nie upadnie, gdyż posiada gwarantów w postaci Powierników. Odpada ryzyko, że Klub upadnie, a wakacje zostaną niespodziewanie przerwane. Wystawiane jest potwierdzenie rezerwacji pobytu, które jest równoznaczne z jej opłaceniem. Tak samo sytuacja wygląda z biletami lotniczymi. Każdy Klubowicz dostaje również namiary na ośrodek wypoczynkowy jak i linie lotnicze, aby mógł sam sprawdzić poprawność rezerwacji.

  3. Gwarancja realizacji świadczeń. Często się słyszy o przekrętach, które praktykują różne Biura Podróży. Zakwaterowanie w nieistniejącym hotelu lub przeinaczona nazwa, by nie dało się odnaleźć właściwego obiektu. Metody są różne, a nigdy nie wiesz, kiedy sam się nadziejesz na jakieś „niedopatrzenie” Biura. Klubowicze HTC otrzymują zawsze prawdziwe informacje potwierdzone stroną internetową, aktualnym telefonem do hotelu oraz innym kontaktem, co ułatwia sprawdzenie autentyczności rezerwacji.

  4. Gwarancja indywidualnej opieki rezerwacyjnej. Członkostwo w Klubie zapewnia indywidualnego Opiekuna, który przez cały okres trwania umowy będzie pośrednikiem i informatorem dla Klientów. Opiekun zajmuje się każdym zamówieniem rezerwacyjnym, kierując się preferencjami wakacyjnymi swoich Klientów. Prosty i sprawny kontakt z tą osobą sprawia, że odpoczynek staje się bezstresowy. Biura Podróży praktykują infolinie, na które ciężko się dodzwonić lub uzyskać jakąkolwiek konkretną informację.

  5. Gwarancja wyboru świadczeń. Oferta HTC zawsze może zostać zmodyfikowana na prośbę Klienta. Może zostać uszczuplona lub powiększona o jakieś konkretne świadczenia. Pozwala to zaoszczędzić lub uatrakcyjnić wyjazd. Klubowicz sam decyduje, z jakich elementów ma się składać oferta.

  6. Gwarancja wygody i komfortu. Klub gwarantuje swoim Klientom zakwaterowanie w apartamentowcach, które są utrzymane w wysokim standardzie i komforcie. Klubowicze mogą decydować o wielkości mieszkania oraz o rodzaju apartamentu.

  7. Gwarancja elitarności. Klienci mogą być pewni, że wakacje spędzą z osobami o równie wysokiej kulturze osobistej i potrzebach. Zapewnia to większy komfort spędzania czasu w ośrodku.

  8. Gwarancja różnorodności. Holiday Travel Center oferuje bardzo szeroka ofertę, która została stworzona przy współpracy ze światowymi pionierami timesharingu. Oferta obejmuje 120 krajów na całym świecie, na wszystkich kontynentach.

  9. Możliwość przenoszenia. Kiedy Klienci nie mają możliwości udania się na wakacje w danym roku, istnieje możliwość przeniesienia swoich wakacji na przyjaciół lub krewnych.

  10. Gwarancja oszczędności. Członkowie korzystają ze specjalnych warunków cenowych, które są mu proponowane przez Klub. Ceny są zawsze preferencyjne, a wiele długoterminowych umów posiada możliwość do zbywalności oraz dziedziczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *