Golden Palm Tree Sea Villas & Spa w Malezji

Golden Palm Tree Sea Villas & Spa w Malezji to wyjątkowy obiekt willowy zlokalizowany na otwartym morzu. W jego skład wchodzi 392 luksusowych willi położonych na wodzie. Znajduje się niecały kilometr od wybrzeży Sepang w cieśninie Malaka. Apartamenty łączą się tworząc okazałą palmę. Jest to miejsce dla osób, którzy mają ochotę na chwilę odciąć się od zgiełku i tempa wielkich miast, zarazem nie będąc odciętym od możliwości wyjścia do ludzi, do klubów, które znajdują się na lądzie. Jednak będąc w ośrodku człowiek obcuje przede wszystkim z naturą, otwartym morzem i zapierającymi dech w piersiach zachodami i wschodami słońca.

GOLDEN PALM TREE SEA VILLAS & SPA

W ośrodku znajduje się basen, fitness, biblioteka, sala telewizyjna oraz liczne restauracje, bary, butiki oraz gabinety SPA z sauną parową. Wszystko utrzymane jest w odpowiednich proporcjach tradycji i nowoczesności. Tradycja objawia się w technikach budowlanych oraz ekologicznych materiałach, jakimi są drewno i trawy. Plecione dachy metodą alang-alang, z której od wieków korzysta się w całej Malezji i Indonezji, robią wrażenie starego budownictwa, jednak wchodząc bezpośrednio do apartamentu widzimy bogate, nowoczesne wyposażenie wnętrz.

Według uznania można korzystać z willi o powierzchni od 50 m2 do 230 m2, które są przeznaczone dla 2 do 4 osób. Każda z nich wyposażona jest w sypialnię małżeńską, zestaw wypoczynkowy, klimatyzator, telewizor z dostępem do TV satelitarnej, telefon, dostęp do szerokopasmowego Internetu, DVD, jacuzzi, saunę oraz wypełniony po brzegi mini-bar. Każdy apartament dodatkowo posiada swój taras z niezapomnianym widokiem na morze i tropikalne wybrzeże.

Bez względu na nasze preferencje wakacyjne, każdy będzie zachwycony Golden Palm Tree Sea Villas & Spa w Malezji, ponieważ jest to jedyne takie miejsce. Przebywanie na otwartym morzu, widoki i komfort willi, sprawi że z wyjazdu wrócą Państwo wypoczęci i naładowani pozytywną energią natury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *