Co oferujemy?

Holiday Travel Center posiada szeroką bazę klientów zagranicznych jak i polskich. Są to głównie przedsiębiorstwa różnej wielkości i o różnym zasięgu. Dzięki temu Klient dostaje zróżnicowane wobec siebie oferty, które odpowiadają wysokim wymaganiom.

Holiday Travel Center nie sprzedaje kota w worku – każdemu zainteresowanemu Klientowi daje możliwość pobytu testowego, przygotowanego pod określone preferencje. Pobyt testowy odbywa się w promowanym ośrodku, który spełnia wszelkie założenia firmy, co do komfortu i standardu apartamentów. Taka oferta proponowana jest właścicielowi zainteresowanej firmy i jego rodzinie, by mogli oni w przyjemnym otoczeniu ocenić czy ten model turystyczny sprawdzi się w jego przedsiębiorstwie.

Holiday Travel Center ma przygotowaną ofertę VIVA Club dla firm, które zainteresowane są raczej krótkoterminowymi przedziałami umowy. Angielski klub ma dostęp do wybranych ośrodków turystycznych na całym świecie. Współpraca między HTC a VIVA Club trwa już od wielu lat i skorzystało z niej już ponad tysiąc rodzin.

Holiday Travel Center posiada świetną ofertę dla firm, które preferują długofalowe planowanie. Naprzeciw ich wymaganiom wychodzi Golden Vacation Club, który pozwala zaoszczędzić klubowiczom jak i skorzystać z szerokiej oferty ośrodków polskich jak i zagranicznych. Można skorzystać także z atrakcyjnego systemu wymiany wakacyjnej.

Holiday Travel Center spełnia wymagania indywidualnego Klienta jak i całych firm. Gwarantuje wysoki poziom obsługi na miejscu jak i podczas wakacji.

Gdzie możesz wypoczywać z Holiday Travel Center?

Nova Scotia – Kanada

Swiss – Alpy

Koh Tao – Tajlandia

Prison Island – Zanzibar

Strbske Pleso – Słowacja

Kyoto – Japonia

Cinque Terre – Włochy

Kenia – Afryka

Riviera Maya – Meksyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *